medior beszerző | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
26752 / 27480
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Megbízónk, több mint 200 főt foglalkoztató ingatlanüzemeltető és kivitelező vállalkozás számára keresünk Medior beszerzőt szolgáltatásbeszerzési feladatokra budapesti munkavégzésre akár azonnali kezdéssel.

A vállalatcsoport tevékenységéhez - üzemeltetés, karbantartás, takarítás -  és működéséhez kapcsolódó komplex beszerzési folyamatok kezelése

A feladatköréhez tartozó szolgáltatás beszerzési kategóriákban magas színvonalú beszerzési szolgáltatást biztosít a beszerzési folyamat teljeskörű, professzionális felügyelete mellett

Beszállítói tárgyalások lebonyolítása, beszállító fejlesztése

Szállítói értékelés

A beszerzések és versenyeztetések teljes körű lebonyolítása (ajánlati kiírás készítése, ajánlatok bekérése, azok értékelése, ártükör készítése, szerződések előkészítése és megkötése)

Az üzemeltetési, karbantartási, takarítási projektekhez kapcsolódó beszerzések és az alvállalkozók teljesítésének nyomonkövetése

Kiemelt terület az új alvállalkozók, beszállítók felkutatása és előminősítése, a jelenlegi alvállalkozói kör bővítése

Piac figyelése

Elvárások / Requirements

Egyetemi vagy főiskolai végzettség (közgazdasági/beszerzési menedzsment vagy mérnöki szakterületen)

min. 3 év részben szolgáltatásbeszerzés területén szerzett beszerzői gyakorlat

MS Office (Excel) magas szintű ismerete

Angol nyelvtudás előny

Rugalmasság

Empátia

Amit kínálunk / Offer

Vonzó juttatási csomag

Bónuszrendszer

Kiváló szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

Színvonalas munkakörnyezet, modern, tágas irodaház

Összetartó csapat

Kiszámítható munkaidő

Akár azonnali munkakezdés

Hosszútávú munkalehetőség

Kapcsolattartó / Information

Illés-Tóth Marianna

senior recruitment consultant

marianna.illes-toth@randstad.hu