légi szállítmányozási ügyintéző | vecsés

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
vecsés, pest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
27974 / 28945
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Vecsési partnerem részére keresek LÉGI szállítmányozási ügyintőzőt.

  • légi export, import és cross trade fuvarszervezés nappali változó munkarendben

(06:00-14:30; 08:00-16:30; 10:00-18:30)

  • 4-5 hetente 1 hét délutános munkavégzés ( ~16:30-01:00)
  • 4-5 hetente 1 hétvégi ügyelet
  • árajánlatok bekérése, kidolgozása, kiadása
  • együttműködés a társosztályokkal
  • teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése során
  • megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás,
  • számlázás, reklamációk intézése

Elvárások / Requirements

  • légi szállítmányozói szakterületen szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • magabiztos, tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • legalább középfokú végzettség
  • Microsoft Word és Excel ismerete, rutinos napi szintű használata

Előny:

  • rendelkezel felsőfokú logisztikai szakirányú végzettséggel
  • aktívan használod B kategóriás jogosítványod
  • egyéb nyelvismerettel is bírsz
  • érdeklődés a főbb szolgáltatásainkkal kapcsolatban
  • minél szélesebb körű számítógépes és internetes ismeretek

Amit kínálunk / Offer

  • kimelet juttatási csomag
  • jó csapat
  • izgalmas feladatok
  • home office lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekel a lehetőség JELENTKEZZ, vagy ha bármi kérdésed van keress bizalommal.

Takács Leila

leila.takacs@randstad.hu