kínálattervező | ruha osztály | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
28876 / 30002
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Jelentkezz Magyarország egyik innovatív és piacvezető baba-áruházláncához egy innovatív és összetartó csapatba KÍNÁLATTERVEZŐ (ruha osztály) pozícióba.

rendszeres és szezonális ruharendelések, előrendelések, ehhez szükséges kereskedelmi elemzések
ruhaanyag- és ruha beszállítók felkutatása, értékelése
belistázás, cikkrendezés, kínálat kialakítása
árazás, akciók, készletrendezések lebonyolítása
áruházi termékjelenlét-, disztribúció tervezése és karbantartása, valamint áruházi megjelenés, eladás tervezése
termékek online megjelenése, fotózás, képek, videók, terméktulajdonságok rögzítése
külföldi kiállításokon való aktív, eredményes részvétel
cikktörzs készítése, címkézés tervezése

Elvárások / Requirements

ruhatervezési ismeretek
tárgyalóképes angolnyelv tudás
kitűnő MS Excel ismeret

erős üzleti érzék, előrelátás 1-2 évre, valamint szezonokban való gondolkodás
kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
vevőcentrikus gondolkodás
gyors, hatékony szervezés és ügyintézés
önálló munkavégzés
megbízható, stabil, pozitív személyiség

Amit kínálunk / Offer

szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok

stabil, megbízható, korrekt vállalati háttér
motiváló munkakörnyezet
támogató, barátságos légkör

Kapcsolattartó / Information

Bettina Iglai

bettina.iglai@randstad.hu