junior supply chain clerk | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
28808 / 29939
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk innovatív higiéniai termékek előállításával és forgalmazásával foglalkozik, több mint 70 éve, a világ számos pontján. Budapesti irodájukba keresik legújabb munkatársukat, Junior Supply Chain Clerk pozícióba.

  • Anyaggazdálkodási feladatok elvégzése
  • Áruátvételi számlák, készletek ellenőrzése, szükség esetén visszaküldése
  • Logisztikai feladatokkal kapcsolatos információk kezelése (pl.:különböző kamionok és konténerek érkezésével kapcsolatban)
  • Riportok készítése a helyi törzsadatok alapján
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • Külső és belső stakeholderekkel való együttműködés
  • Ügyfélspecifikus kérések feldolgozása
  • Folyamatok fejlesztésére vonatkozó javaslatok tétele

Elvárások / Requirements

  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan logisztikai vagy gazdasági háttér)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Tanuláshoz való nyitott hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkában való együttműködés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerete
  • 1 év releváns szakmai tapasztalat (gyakornoki is lehet)

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat
  • Multinacionális hátterű cég
  • Munka-magánélet egyensúlya

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, akkor a pályázatát a "Jelentkezem" gombbal tudja elküldeni.