csomagolási koordinátor | nagykáta

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagykáta, pest
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
30888 / 32497
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A csúcsminőségű autóelektronikai berendezéseket gyártó partnerünk több mint 24 éves, stabil múlttal rendelkezik. Kiemelkedő technológiája és rugalmas termelési rendszerei révén erős reputációra tett szert a globális piacon.

Bővülő logisztikai csapatukba, nagykátai lokációval keresünk csomagolási koordinátor munkatársa.

  • Csomagolási információk kezelése és meghatározása az ERP rendszerben
  • Csomagolóanyagok teljes beszerzési folyamatának menedzselése: beszerzési terv kidolgozása, megrendelések intézése, a beszerzés irányítása értesítő rendszer működtetésével, és a beszerzés teljesülésének nyomon követése
  • A csomagolóanyagok raktáron lévő mennyiségének folyamatos ellenőrzése, leltározás megvalósítása
  • Logisztikai igények menedzselése tekintettel a mennyiségbeli különbségekre és a hibás csomagolóanyagokra
  • A beszerzés és a kereskedelmi célok menedzselése, illetve a logisztikai irányelvek és anyagminőségi feltételek összhangjának biztosítása, tekintettel a csomagolóanyagok szállítására és a logisztikai partnerek szolgáltatásaira
  • A csomagolóanyagokkal kapcsolatos intézkedések ellenőrzése és korrekciója a kapacitásigények alapján
  • Workshopokon és felülvizsgálatokon való részvétel
  • A minőségirányítási rendszerek (pl. ISO TS) előírásainak megfelelő működés biztosítása, felkészülés az auditokra

Elvárások / Requirements

  • 3-5 éves csomagolástechnikai és beszerzési területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Alapvető szállítmányozási és vámkezelési ismeretek
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC és SAP ismeretek
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Analitikus látásmód, vállalkozói szemlélet

Amit kínálunk / Offer

  • Stabil vállalati háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, ambiciózus csapat
  • Kihívást jelentő feladatok

Kapcsolattartó / Information

Juttasd el hozzám a pályázatod a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva, de ha kérdéseid lennének, keress bátran emailben előtte:

Pálfi Antónia

antonia.palfi@randstad.hu