búza beszerző | tiszapalkonya

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
tiszapalkonya, borsod-abaúj-zemplén
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
27448 / 28307
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk sütőipari cégek, cukrászatok és sütödék számára széles választékban kínál kiváló

minőségű búza-, durum-, tönkölybúza- és rozslisztet.

A multinacionális cégcsoport magyar leányvállalata keres munkatársat Búza beszerző pozícióba.

Alapanyag (gabona) megfelelő időpontban és mennyiségben történő beszerzése

Statisztikák, riportok készítése az alapanyag beszerzési vezető részére

Piaci folyamatok nyomon követése

Társosztályokkal (pl.: minőségbiztosítás, pénzügy, logisztika, értékesítés) történő együttműködés

Kapcsolattartás és együttműködés szállítmányozó és minőségellenőrző partnerekkel

Személyes kapcsolattartás a termelőkkel

Mintázási feladatok

Munkavégzés helye: Tiszapalkonyai irodával, rendszeres utazással a kelet magyarországi régióban

Elvárások / Requirements

Felsőfokú végzettség (élelmiszeripari, agrárkereskedelmi végzettség előny)

3-5 év agrár vagy agrárkereskedelmi tapasztalat

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk / Offer

Stabil hátterű munkahely, tiszta és kulturált munkakörnyezet

Versenyképes juttatási csomag céges autóval

Magánélet - munka egyensúlyának megléte

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu