beszerző | nagyigmánd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
nagyigmánd, komárom-esztergom
álláskategória
Logisztika / beszerzés
referenciaszám
29227 / 30463
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk műanyagipari csomagolóanyagok, elsősorban élelmiszeripari, háztartási és higiéniai termékek csomagolóanyagának gyártásával foglalkozik.

A csapat új tagjaként az alábbi feladatok várnak Rád:

  • termeléshez és egyéb területekhez szükséges non-BOM anyagokra, segédfolyamatokhoz szükséges alapanyagokra, segédanyagokra, szolgáltatásokra - a társosztályoktól érkezett igény és specifikáció, valamint a beszerzési szabályzat alapján és betartásával - árajánlatok bekérése, tendereztetés, beszállító kiválasztása, megrendelés kiadása,
  • kiadott megrendelések követése, módosítása,
  • beszállítókkal napi kapcsolattartás, egyeztetés a szállítmányokról,
  • beszállítói egyeztetések lefolytatása: ártárgyalások, fizetési/egyéb kondíciók egyeztetése,
  • beszállítói adatok karbantartása, beszállítók értékelése,
  • beszállítói szerződések megkötése, karbantartása,
  • reklamációkezelés,
  • új beszállító adattörzsbe való felvételének előkészítése,
  • lehetséges anyaghiány esetén a termeléstervező és a beszerzési vezető tájékoztatása,
  • alkalmanként selejt és darálék, valamint elfekvő eszköz értékesítési feladatok elvégzése.

Elvárások / Requirements

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbi kritériumokkal:

  • minimum középfokú végzettség,
  • minimum 2 év beszerzési területen szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • erős Microsoft Office ismeret,
  • SAP/Coupa ismeret előny.

Amit kínálunk / Offer

Csapatuk bővülése miatt műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk BESZERZŐ munkatársat azonnali kezdéssel.

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • támogató csapat,
  • szakmailag képzett kollégák,
  • hosszútávú, biztos álláslehetőség,
  • nemzetközi háttér.

Kapcsolattartó / Information

Ha érdekel a lehetőség, kattints a "Jelentkezem" gombra, vagy küldd önéletrajzodat az nora.hircsu@randstad.hu e-mail címre.