ügyvédjelölt | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Jog
referenciaszám
27453 / 28281
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Gazdasági jogi területen működő ügyvédi irodába keresünk kitartó, hűséges, komoly szakmai ambíciókkal rendelkező ügyvédjelöltet. Partnerünk stabil és kiterjedt ügyfélkörrel dolgozik, klasszikus polgári jogi, M&A, társasági-, ingatlan-, és pénzügyi jogi ügyek is megtalálhatók portfóliójukban.

A pozíció célja általában véve az Ügyvédi Iroda munkájának és törekvéseinek támogatása, a feladataid ügyvédi felügyelettel fogod végezni:

  • cégiratok szerkesztése
  • jogügyletek jogi dokumentációjának elkészítése
  • kapcsolattartás az Ügyvédi Iroda ügyfeleivel
  • eljárás különböző hivatalok előtt, így a Földhivatalok, Adóhatóság előtt, a Cégbíróság és egyéb Bíróságok előtt
  • beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése
  • egyéb ad hoc jogi feladatok

Elvárások / Requirements

Várjuk jelenzkezésed, ha rendelkezel a következőkkel:

  • jogi diploma
  • ügyvédjelölti pozícióban szerzett 1 év tapasztalat
  • társasági jogi, polgári jogi (főként ingatlanjogi) ismeretek
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • ÁNYK nyomtatványkitöltő, cégeditor, e-szignó programok ismerete
  • fegyelmezettség, precizitás, szakmai igényesség
  • jó kommunikációs készség és fejlődés iránti igény
  • önállóság és csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

Melyek azok a szempontok, amiért érdemes jelentkezned?

  • versenyképes fizetés
  • izgalmas, tartalmas jogi feladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • központi irodai lokáció
  • családias méretű, támogató csapat
  • magas szakmai színvonal

Kapcsolattartó / Information

Mancsiczky Rebeka

rebeka.mancsiczky@randstad.hu