ügyvédjelölt német nyelvtudással | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Jog
referenciaszám
27725 / 28575
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Budapest belvárosában található gazdasági jogi területen működő, számos szakmai elismeréssel díjazott ügyvédi irodába keresünk német nyelvtudással rendelkező ügyvédjelöltet. Partnerünk számos területen nyújt jogi tanácsadási szolgáltatást, portfóliójában megtalálhatóak bankjogi, befektetési, szabadalmi, tranzakció támogatással kapcsolatos, adó- és munkaügyi, valamint adatvédelmi feladatok mind a magyar piacon, mind cross-border ügyletekben.

Az ügyvédjelölt feladata az Ügyvédi Iroda támogatása az ügyvédekkel szorosan együttműködve:

  • beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése
  • jogügyletek dokumentációjának elkészítése
  • szakmai kutatás, proaktív javaslattétel
  • kapcsolattartás az Ügyvédi Iroda ügyfeleivel
  • eljárás különböző hivatalok előtt
  • egyéb ad hoc jogi feladatok

Elvárások / Requirements

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel a következőkkel:

  • jogi diploma
  • erős német és angol nyelvtudás
  • ügyvédjelölti pozícióban szerzett 1,5 - 2 év tapasztalat (előnyt jelent a nemzetközi irodában eltöltött idő)
  • ÁNYK nyomtatványkitöltő, cégeditor, e-szignó programok ismerete
  • fegyelmezettség, precizitás, szakmai igényesség
  • jó kommunikációs készség és fejlődés iránti igény
  • önállóság és csapatszellem

Amit kínálunk / Offer

Melyek azok a szempontok, amiért érdemes jelentkezned?

  • magas presztízsű, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda
  • versenyképes fizetés
  • izgalmas, tartalmas, sokszínű feladatkör
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • központi lokáció
  • magas szakmai színvonal
  • családias, lojális közösség

Kapcsolattartó / Information

Dudás Réka

reka.dudas@randstad.hu