vezető fejlesztő (java, azure stack) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28107 / 29022
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyar tulajdonban lévő, nemzetközi szoftvercégként több mint 20 éve nyújt IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással kapcsolatos szolgáltatásokat banki, pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon lévő ügyfelei számára. Lapos, folyamatos bővülő szervezet, sok tanulási lehetőséggel.

Amiben számítunk rád:

3-5 fő vezetése, feladatok kiosztása és trackelése

Roadmap menedzsmentje

Rendszer fejlesztések tervezése és megoldások szállítása

Architekturális problémák felismerése és javítása

Fejlesztési folyamatok támogatása, optimalizálása

Új fejlesztések kiszolgálása backend oldalról

Elvárások / Requirements

Amit kérünk:

Development managerként/vezető fejlesztőként szerzett tapasztalat

Kisebb csapat vezetésében, mentorálásában szerzett tapasztalat

Java fejlesztőként szerzett tapasztalat vagy a nyelv mélyebb ismerete

Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Csapatjátékos hozzáállás

Technikai oldalról:

SQL ismerete (SQL lekérdezések írása, lekérdezések optimalizálása)

Tapasztalat Java keretrendszer használatában (Spring, Guice, EE CDI)

Build folyamat ismerete, függőségek kezelése (Maven, Gradle, Ant)

Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek / tool-ok ismerete

Camel keretrendszer ismerete

Amit kínálunk / Offer

Izgalmas, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek (hazai és nemzetközi egyaránt)

Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása

Nyitott, dinamikus csapat

Modern, jól megközelíthető iroda, hybrid munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Kapcsolattartó / Information

Kérdés, jelentkezés esetén keress/keressen bátran:

Horváth Zsanett zsanett.horvath@randstad.hu