senior szoftverfejlesztő gyógyszeripari területre - remote | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
29510 / 30801
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Clario. The Best of ERT & Bioclinica!

A két iparágvezető cég összeolvadásából született Clario egy amerikai központú cég, közel 50 éves tapasztalattal. Fő profiljuk egészségügyi szoftverek kialakítása. A Clario a vezető tehcnológiai megoldásokat kínálja klinikai vizsgálatokhoz. Több, mint 19.000 elvégzett klinikai kutatás/vizsgálat során szerzett tapasztalat van már mögöttük, ami által több, mint 870 termék engedélyeztetését sikerült elérniük. A jelenlegi 9 iroda mellé Budapesten bővítik a csapatukat, globálisan több, mint 6000 munkatársuk mellé.

csatlakozz budapesti csapatunkba senior szoftverfejlesztő pozícióba!

A Project Development squad részeként a következő technológiát használják a fejlesztésekhez: JavaScript, ES6, JSON, HTML, CSS, grunt.js, jasmine and Git.

Milyen feladatok várnak ebben a pozícióban?

  • mobil-web kliens applikációk fejlesztése + bevezetése
  • klinikai kutatási adatgyűjtő alkalmazások és backend projektspecifikus adatbázisok integrációja
  • hozzájárulsz a specifikációk kidolgozásához, a tervezéshez és a telepítés ütemezési folyamatához
  • a szabványos könyvtárak funkcionalitásának frissítése és fejlesztése
  • a klinikai vizsgálati adatgyűjtési alkalmazások fejlesztési életciklusának kezelése

Elvárások / Requirements

Kit keresünk?

  • JavaScript ismerete
  • teljes szoftverfejlesztői tapasztalat - specifikációtól szállításig
  • full-stack vállalati webapplikáció fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • folyékony angol nyelvtudás
  • legalább 4-5 év releváns tapasztalat
  • magyarországi lakcím
  • ES6, JSON, HTML, CSS, grunt.js, jasmine, Git, SQL
  • informatikai egyetemi végzettség előny
  • nyitottság új technológiák és fejlesztői nyelvek elsajátítására
  • előny ha van .NET/C# / JAVA / Angular / Python tapasztalatod
  • tudod biztosítani a folyamatos otthoni munkavégzés körülményeit - az eszközöket mi adjuk hozzá :)

Amit kínálunk / Offer

Mit ajánlunk?

  • multikulturális környezet
  • sok karrierlehetőség vállalaton belül
  • globális hatás
  • hozzájárulhatsz az emberek életének jobbátételéhez :)
  • szakmai fejlődés belső és külső tréningekkel
  • home office - teljes remote
  • szuper on-boarding, az elejétől segítünk a beilleszkedésben
  • Global Exchange Program

Kapcsolattartó / Information

jelentkezz, vagy bővebb információért keress itt:

'Timea Gál (timea.gal@randstad.hu)'