senior salesforce fejlesztő / rendszermérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
27595 / 28490
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk ügyfelei a digitalizáció korának aktív szereplői. A legújabb szoftveres megoldásokat integrálják a mindennapi munka megkönnyítése érdekében. Ez az erőforrások optimális felhasználásáról szól: csapatmunka, ütemterv és informatikai technológia az üzleti folyamatok megvalósításához és hatékonyabbá tételéhez.

Feladatok:

  • Holisztikus szoftveralkalmazások és architektúrák koncepcionális és operatív megtervezése a felhőben
  • A meglévő Salesforce implementáció továbbfejlesztése
  • Felelősség vállalása az új alkalmazások és integrációk tervezése és fejlesztése során
  • Felhőalapú programok fejlesztése az adatátvitel garantálása érdekében
  • Front-end és back-end alkalmazások fejlesztése
  • Komplex követelményekkel rendelkező tanácsadók támogatása

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Minimum 3-4 éves tapasztalat a Salesforce platform testreszabásában( Lightning komponensek a Lightning Design System keretrendszerrel, Apex, Apex Data Loader és deklaratív platform eszközök. (Process Builder, Visual Workflow, Lightning App Builder stb.)
  • Minimum egyéves jártasság a Salesforce.com APEX Data Loaderrel és integrációkkal
  • Tapasztalat a következőkben: Java, a C #, Javascript és a HTML kezelésében, valamint a webalkalmazások és webszolgáltatások megértése (REST API, SOAP API).
  • A relációs adatbázisok (SQL) kezelésének jó ismerete
  • Minősítések: Salesforce fejlesztő, Salesforce adminisztrátor (a Saleforce Architect előny)
  • Nagyon jó angol nyelvtudás, a német nyelvtudás előny

Amit kínálunk / Offer

  • Egyéni fejlődési lehetőségek
  • Továbbképzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bér és juttatások

Kapcsolattartó / Information

További információ:

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu

Pap Tamás

tamas.pap@randstad.hu