senior java fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26431 / 27072
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnercégünk Senior Java fejlesztőt keres budapesti csapatába hosszú távú együttmüködésre. Fejlesztői csapatuk felhő alapú pénzügyi megoldásokat és eszközöket kínál, melyeket innovatív technológiákkal készítenek letisztult, átlátható kódok segítségével. A folyamatos fejlődés lehetősége partnerünknél esszenciális és nagy hangsúlyt fektetnek egy igazán családias, emberközpontú munkakörnyezet kialakítására, melyben a lehető leggrödülékenyebben folyhat a közös csapatmunka.

Feladataid lesznek:

  • mindennapi működésüket támogató, több rendszerre támaszkodó JAVA programok fejlesztése, implementálása, tesztelése
  • részvétel új fejlesztések specifikációjában
  • közreműködés az üzleti funkciók és rendszer integrációk megtervezésében
  • szerdánként közös reggeli a kollégáiddal.

Elvárások / Requirements

  • ha JAVA SE, PostgreSQL, Javascript, CSS, HTML ismeretekkel rendelkezel
  • ha legalább néhány éve fejlesztesz webre Java-val
  • ha eleged van az átláthatatlan, sokrétegű rendszerekből
  • ha szeretsz (vagy szeretnél) linuxon dolgozni
  • ha imádod a letisztult, zen-egyszerűségű megoldásokat
  • ha ugyanolyan fontos neked az elégedett felhasználó, mint a kódod átláthatósága
  • ha szereted és tudod tesztelni, amit készítesz
  • ha néha megnézed mobilról az oldalt, amin dolgozol
  • ha gyorsan tanulsz és tudsz kis csapatban dolgozni
  • ha alapos vagy a munkádban
  • ha a szakmai angolt gond nélkül olvasod
  • ha kommunikatív vagy, és értékeled a jó társaságot.

Amit kínálunk / Offer

  • ha a szakmailag magas szintű és önálló munka, a folyamatos fejlődés lehetősége, és a családias, emberközpontú munkakörnyezet érték számodra
  • ha számít, hogy tapasztalt kollégáktól sokat tanulhatsz, folyamatosan fejlődhetsz
  • ha fontos neked, hogy komplex feladataid lesznek, nem csak backend vagy csak frontend fejlesztés, hanem vegyesen

Ideális stack:

Több év webes Java fejlesztői gyakorlat

HTML, CSS, Javascript ismerete

Valamilyen template nyelv (Velocity)

SQL nyelv (PostgreSql) alapos ismerete

Angol nyelvtudás

Kiemelten fontosnak tartja partnercégünk, hogy:

  • odafigyelnek egymásra, kellemes, támogató munkakörnyezetet alakítottak ki
  • nem hagynak magadra a problémáiddal, bármikor bármit megkérdezhetsz
  • fontosabb a termék minősége, mint a határidő
  • belülről láthatod egy olyan cég működését, amely már bizonyított valós piaci körülmények között
  • Szilícium-völgyi hangulatban dolgozhatsz
  • versenyképes fizetésed legyen
  • rátermettséged bizonyítása után komoly előrelépési lehetőséged nyíljon

Kapcsolattartó / Information

Barbara Király

barbara.kiraly@randstad.hu

06 30 692 8731

Fanni Fazekas

fanni.fazekas@randstad.hu

06 30 166 1637