senior back-end fejlesztő | pécs

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
pécs, baranya
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
27342 / 28183
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk egy külföldi egészségügyi rendszer, specializálódott egészségügyi intézményei számára készít teljes körű software csomagot. Software-ük a '90-es években indult útjára, 2010 után pedig egy Java alapú, Oracle által készített fejlesztői környezetben került újraírásra, bővítésre. Az elmúlt években elkezdődött a React alapú fejlesztés is, a Java alapú rendszer mellett. Pécsi irodájukat és ottani csapatukat több mint 10 éve hozták létre, 2011 óta pedig önálló Scrum csapatként épülnek be a külföldi fejlesztési részlegbe.

A Senior back-end fejlesztő kolléga feladatai lesznek:

• Funkcionális tervek összehangolása a technológiai lehetőségekkel, Backlog refinement keretében

• Ezen véglegesített tervek alapján a feladatok elvégzése

• Önálló- és csapatmunka

• Szűk keresztmetszetek azonosítása, javítása az alkalmazásban, bug-ok megszüntetése

• Többi fejlesztővel, tesztelővel, Product Ownerrel és Managerekkel való együttműködés

• Aktív részvétel a meetingeken

• Junior kollégák támogatása, mentorálása

Elvárások / Requirements

Elvárások:

• 5-6 év aktív fejlesztői tapasztalat az alábbi technológiákban

• Java 11/SpringBoot

• Hibernate/JPA

• Oracle DB/PLSQL

• Project Lombok

Nice to have:

• Postmann/SoapUI

• Docker

• Kafka

Amit kínálunk / Offer

Juttatási csomag:

Versenyképes bérezés

Rugalmas munkaidő és családias környezet

Home Office lehetőség

Munkaeszközök biztosítása (MacBook vagy Lenovo számítógép)

Bejárási támogatás

Parkolás támogatása

Szombati munkanap pihenőnap

Udemy business hozzáférés igény esetén

Költségtérítési hozzájárulás

Kapcsolattartó / Information

Barbara Király

barbara.kiraly@randstad.hu

+ 36 30 692 8731