rendszerszervező | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26427 / 26966
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Megbízónk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 20 éves szakmai tapasztalattal, illetve 240 munkatárssal.

Országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhetnek meg referenciaként.

Ha rendelkezel releváns végzettséggel és tapasztalattal, és szeretnéd naprakészen tartani szaktudásodat úgy, hogy mellette érdekes, változatos munkát végzel, olvass tovább és jelentkezz most közvetlenül !

Feladataid lesznek:

  • Részvétel hosszútávon működő, hazai és nemzetközi piacra készülő humánügyviteli rendszer kialakításában.
  • Technológiai trendek, tendenciák figyelemmel kísérése, a várható szakmai aktualitások felismerése, és az ezekre adandó megoldások kezdeményezése.
  • Részvétel az üzleti igények szakmai egyeztetésében.
  • Kommunikáció ügyfelekkel magyar és angol nyelven.
  • Kiadások tartalmának és ütemezésének támogatása a fejlesztési feladatok megfogalmazásával és priorizálásával.
  • Elkészült fejlesztések specifikáció szerinti működésének ellenőrzése, átvétele, átadása tesztelésre.
  • Jelenlegi architektúra megismerése, változtatások kezdeményezése.
  • Dokumentációk készítése, aktualizálása.

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú informatikai végzettség.
  • 3 év + szoftverfejlesztői vagy szoftvertervezői gyakorlat komplex rendszer architektúrájának ill. keretrendszerének kialakításában, kezelésében.
  • Webes technológiák ismerete.
  • SQL ismerete
  • BPMN ismerete, gyakorlati használata.
  • Biztonsági ajánlások ismerete, követése.
  • Internetes szabványok, protokollok ismerete,
  • Mobil technológiák ismerete.

Előny:

  • Szoftverfejlesztői gyakorlat többrétegű alkalmazás fejlesztésében.
  • Humánügyviteli/gazdálkodási területen szerzett ismeretek
  • Szoftvertervezési minták (Design Patterns) ismerete

Amit kínálunk / Offer

Mi vár rád?

- Versenyképes juttatás.

- Szakmai fejlődési lehetőség egy magasan képzett csapat tagjaként.

- Hosszú távú, biztos , termékfejlesztési projekten biztosított feladatok.

Kapcsolattartó / Information

Sós András

andras.sos@randstad.hu

Wenner Lili

lili.wenner@randstad.hu