power bi tanácsadó | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28259 / 29273
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Power BI Tanácsadó kollégát keresünk egy magyar HR-es szofver fejlesztő partnerünkhöz. A vállalat a saját ügyviteli szoftverei mellé dobott piacra nemrég egy Power BI alapú analitikai megoldást, melyet nagyvállalati ügyfélkörüknek kínálnak.

Power BI megoldások tervezése és fejlesztése

Igények felmérése, a megvalósítás koordinálása

Power BI kompetenciák oktatása vállalaton belül és ügyfél oldalon egyaránt

Elvárások / Requirements

Power BI használatában gyakorlat (minimum 2 év)

Power Query ismeret

DAX függvények ismerete

Modellek, lekérdezések, vizualizációk létrehozása, publikálása

Adatbázis kezelők és SQL nyelv ismerete

Kontrolling riportok, vizualizációk tervezésében gyakorlat

Magas szintű MS Office ismeret

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

Power BI API ismeretek

HR szoftverek / Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete

Vállalati humán erőforrás menedzsment folyamatok ismerete

HR Kontrolling informatikai megoldások ismerete

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Amit kínálunk / Offer

Kiemelt juttatási csomag

Szakmai fejlődési lehetőség

Modern, új, kultúrált munkakörnyezet

Barátságos légkör, összetartó szakmai csapat

Kreatív ötletek megvalósításának lehetősége

Kapcsolattartó / Information

Sós András

andras.sos@randstad.hu