pl/sql szoftverfejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
25292 / 25488
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk az informatikai szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. A cég változatos projekteken dolgozik a következő területeken: pénzügy, telekommunikáció, ipar, kutatásfejlesztés.

  • Fejlesztési feladatok előkészítésében való részvétel (funkcionális specifikációk szerinti technikai elemzés, architektúra meghatározás)
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (implementáció , code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Elsősorban banki és biztosítói projektek

Elvárások / Requirements

  • 4+ év PL/SQL fejlesztői tapasztalat
  • Adatmodellezési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • - Enterprise Architect használatával kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Kreatív feladatok

- Kutatásfejlesztési projektekben való részvétel

- Fiatalos csapat

- Technológiai fejlődési lehetőség

- Könnyen megközelíthető munkahely

- Versenyképes fizetés

- Cafeteria

- All you can move kártya támogatás

Kapcsolattartó / Information

Dalanics Diána

dalanics.diana@randstad.hu