php fejlesztő (full-stack) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
27262 / 28105
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk napról-napra azon dolgozik, hogy kiváló, minőségi alapanyagokat tartalmazó táplálék kiegészítőket és kozmetikumokat forgalmazzanak, amelyeket úgy fejlesztettek ki, hogy bárki, egészségét megőrizve tudja felhasználni őket. Weboldaluk és webshopjuk fejlesztési feladatait szeretnék az új fejlesztő kollégájukra bízni.

a cég saját és hozzá kapcsolódó weboldalainak karbantartása, fejlesztése

SOAP/XML, REST API-k fejlesztése, saját rendszer illesztése

változatos feladatok és kihívások megoldása (természetesen szakmai vezető támogatásával)

innovatív nemzetközi fejlesztések (főként USA és Kína)

Elvárások / Requirements

Szakirányú végzettség

PHP fejlesztői tapasztalat (full-stack, OOP, min. 2 év tapasztalat)

MySQL ismeret

Linux felhasználói szintű ismerete fejlesztőként

Előnyt jelent:

kommunikációképes angol nyelvtudás

következetes, célratörő, megoldás orientált gondolkodásmód

valamilyen PHP keretrendszer ismeret

Linux rendszergazdai szintű ismeret (Apache, MySQL, postfix, min. 2 év)

Amit kínálunk / Offer

a piaci átlagnak megfelelő alapfizetés

teljesítményfüggő, év végi bónusz

céges laptop

modern munkakörnyezet, irodai konditerem

Kapcsolattartó / Information

Dalanics Diána

diana.dalanics @randstad.hu