pdmi specialista/adatkezelő | zalaegerszeg

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
zalaegerszeg, zala
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
29273 / 30523
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk a piac egyik legnagyobb, teljes körű szolgáltatást nyújtó vállalata a védelmi szektorban, mely magában foglalja a kerekes és lánctalpas logisztikai, taktikai katonai járművek gyártását és fejlesztését. Székhelyük Düsseldorfban van. A vállalat vezető európai védelmi technológiai rendszerek beszállítója és a katonaság megbízható partnere. Zalaegerszegen építik fel új és modern gyáregységüket, mely egyedülláló lesz, AI technológiai alapokra helyezve a hangsúlyt, emellett a katonáság eszközeinek modernizálására fókuszálnak majd.

Cégcsoportjuk fejlesztette ki az új generációs LYNX típusú harcjárművet.

Légy részese az innovációnak!

  • PDM/CAD/IT megoldások (részleges) koncepcióinak kidolgozása és a vállalatba való integrálásuk
  • Komplex PDM/CAD/IT projektek tervezésének és kivitelezésének a támogatása
  • Üzleti folyamatok és interfészek automatizálása és optimalizálása a Teamcenterrel
  • Műszaki információk és adatmodellek bővítése és felülvizsgálata
  • Belső felhasználók folyamatos támogatása

Elvárások / Requirements

  • Közép- vagy felsőfokú informatikai végzettség, pl. technikusi vagy szakinformatikai képzés
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat a keresett munkakörben
  • PDM (pl. Teamcenter vagy hasonló) rendszerek nagyon jó ismerete, a termékfejlesztési és változáskezelési folyamatokra összpontosítva
  • Első tapasztalat az ERP illesztőfelületekkel kapcsolatban
  • Adatbázis adminisztrációs ismeretek kívánatosak
  • CAD-alapismeretek, lehetőleg NX vagy hasonló
  • Strukturált munkavégzés és analitikus gondolkodásmód
  • Képesség különböző feladatok közötti gyors váltásra és tapasztalat agilis csapatban
  • Nagyon jó angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Hajlandóság alkalmankénti üzleti utazásokra

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő modellek
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Kapcsolattartó / Information

Klaudia Ruzsinszky dr.

Réka Tóth