onboarding it assistant | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26847 / 27598
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Érdekel az IT világa? Van Office 365 és SAP tudásod? Jól mozogsz a különböző rendszerekben?

Jól beszélsz angolul?

Ha a válaszod igen, akkor ez lehet a megfelelő pozíció a számodra!

Multinacionális partnerünk részére keresünk új kollégát Onboarding IT Assistant munkakörbe.

 Napi feladataid lesznek:

-külsős dolgozók adatainak rögzítése SAP rendszerbe

-a hozzájuk tartozó IT eszközök előkészítése (telepítések, fiókok létrehozása, hozzáférések igénylése, eszközök átadása)

-távoli IT segítségnyújtás, amennyiben szükséges a kollégák részére

-kapcsolattartás a munkavállalókkal

Elvárások / Requirements

Amire szükséged lesz:

-folyékony angol nyelvtudás

-ha szeretnél fejlődni és tanulni, az mindenféleképp előnyt jelent

-szuper ha van hasonló munkatapasztalatod

-erős IT érdeklődés

-Office 365 ismeret

-SAP gyakorlat előny

-proaktív, önálló személyiség

-ügyfélközpontúság