mes it rendszermérnök | göd

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
göd, pest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
27263 / 28106
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Kreatív technológiai fejlesztéskben vezető ügyfelünk megbízásából keresünk informatikai rendszermérnököt, aki a vállalat MES rendszeréért felel.

MES (Manufacturing Execution System) támogatása és üzemeltetése,

MES Applikációs Szerver adminisztrálása, jogosultságok kezelése,

Oracle DBMS operációk alkalmazása (SQL lekérdezések készítése adatok analizálásához, adatmegjelenítések finomhangolásához),

kapcsolattartás a fejlesztői (MES CI) és HQ részleggel,

részvétel a szoftver, és a rendszer tesztelésében,

gyártóegység és egyéb felhasználók informatikai támogatása,

MES verziókövetés, új verziók kiadása,

MES adatszintű meghibásodások elemzése,

felmerült problémák delegálása, megoldása, riportálása.

Elvárások / Requirements

felsőfokú szakirányú végzettség,

minimum 3 év szakmai tapasztalat releváns területen,

ORACLE adatbázis ismeretek,

Visual Studio C#, VB ismeretek,

Windows 2012 szerver alkalmazás ismeretek,

kommunikációs szintű angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk / Offer

oktatások, képzések,

innovatív vállalat

vállalati busz / bejárás támogatása,

modern munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Gosztola Dóra

dora.gosztola@randstad.hu

Csurgai Anna

anna.csurgai@randstad.hu