medior java fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28510 / 29579
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Magyarország legdinamikusabban fejlődő kiscsomag logisztikával foglalkozó start-upja IT csapatába keresünk Medior Java fejlesztő kollégát!

Főbb feladatok, munkák:

-Meghatározott technológiai irányelvek alapján előre definiált fejlesztési feladatok végrehajtása és a fejlesztett termékek bevezetéséhez és üzemeltetéséhez teljes körű támogatás biztosítása

-Java alapú microsevice-ek fejlesztése

-Tesztek írása

-Hibakeresés és javítás az alkalmazásra vonatkozó hibabejelentések alapján

-A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció folyamatos vezetése

Elvárások / Requirements

A pozícióhoz tartozó elvárások:

-Minimum 3 éves releváns Java fejlesztői tapasztalat (Spring Boot)

-Adatbáziskezelő és SQL ismeretek

-Clean code koncepciók

-Tervezési minták: MVC, Dependency Injection, Adapter, Factory ismerete

-SOLID koncepciók ismerete

-Git ismerete

-Spring keretrendszer ismerete (Spring Boot, Spring MVC, Spring Data)

-Build tool használata (Maven/Gradle)

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

-Felsőfokú informatikai végzettség

-Docker / Kubernetes / OpenShift

-SOAP/REST/JMS használatában szerzett tapasztalat

-Tapasztalat ORM rendszer használatában (JPA, Hibernate, egyéb)

-Automatizált tesztelés eszközeinek ismerete

-Microservice architektúra ismerete

-Skálázható rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

-Frontend technológiák ismerete (JavaScript, HTML, CSS, Angular 2+)

Amit kínálunk / Offer

Amit Partnercégünk kínál:

-Versenyképes jövedelem

-Dinamikus, fiatalos csapat

-Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség

-Stabil, hosszútávú munkalehetőség

-Komplett termékfejlesztésben való részvétel

-A legújabb, változatos technológiák használata

Kapcsolattartó / Information

További részletekért keress minket bizalommal:

Katona Borbála

borbala.katona@randstad.hu

Király Barbara

barbara.kiraly@randstad.hu