medior full-stack fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26529 / 27218
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

- magas színvonalú “tiszta” kód írása

- front-end fejlesztési feladatok ellátása

- az applikációkat kiszolgáló back-end tervezése és fejlesztése

- adatbázis, valamint back-end interface tervezése és fejlesztése

- komponensek és feature-ök fejlesztése

- tesztek írása

- rendszertervezés

- front-end teljesítmény optimalizáció

Elvárások / Requirements

- 2-3 év React Native és ReactJS tapasztalat

- minimum 1 év Node.js tapasztalat

- csapatban történő munkavégzésre való képesség

- kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség

- középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent az alábbiak ismerete:

- GraphQL

- AWS Cloud Services

- Terraform

Kapcsolattartó / Information

Tamás Pap

tamas.pap@randstad.hu

Fanni Fazekas

fanni.fazekas@randstad.hu