manuális tesztelő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28582 / 29683
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk - Magyarország legdinamikusabban fejlődő, kis csomag logisztikával foglalkozó startupja - keres manuális tesztelő munkatársakat folyamatosan bővülő csapatába.

  • tesztfeladatok előállításának támogatása
  • tesztesetek kidolgozása a specifikációk alapján
  • szoftver követelmények elemzése, pontosítása, tesztelési terveknek elkészítésében részvétel
  • alkalmazások tesztelése
  • terv szerinti tesztelési lépések végrehajtása, az eredményről tesztjegyzőkönyv készítése, eredmények kiértékelése
  • hibajegyek és hibajavítások nyomon követése, szoros együttműködés a projektvezetőkkel, üzleti és fejlesztői csapattal
  • részvétel a tesztelési koncepció kialakításában és a tesztelői tudásbázis építésében
  • saját munkával kapcsolatos adminisztratív és dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • 1-3 év manuális tesztelői tapasztalat
  • minimum középfokú IT végzettség
  • angol nyelvtudás minimum dokumentum olvasási szinten
  • logisztikai rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • ticketing rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat pl. Redmine, JIRA
  • minőségorientált szemlélet
  • önálló gondolkodás, proaktív, problémamegoldó személyiség
  • megbízható, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt

Jó ha van:

  • IT üzemeltetésben, fejlesztésben szerzett munkatapasztalat
  • Projekt alapú munkavégzésben szerzett munkatapasztalat
  • ITIL módszertan ismerete

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Komplett termékfejlesztésben való részvétel
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Kapcsolattartó / Information

Molnár Veronika

veronika.molnar@randstad.hu

Görömbei Lúcia

lucia.gorombei@randstad.hu