l3 application support specialist | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
27881 / 28828
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Pénzügyi szektorban tevékenykedő ügyfelünkhöz keresünk alkalmazás üzemeltetőt L3-as szintre.

-webes és middleware rétegén futó alkalmazások, szolgáltatások 3. szintű támogatása

-kérések és válaszüzenetek életútjának rendszereken át történő End-to-End nyomon követése a Frontend rendszerektől a Backendig

-hibák feltárása és javítása, teljes körű dokumentálása, hibaelemzések és statisztikák készítése

-együttműködés kapcsolódó funkciókkal (fejlesztés, szervezés, tesztelés) a hibák gyors javítása érdekében

-javaslattétel a szoftveres problémák hosszú távú kezelésére és teljes körű megoldások kialakítására

-naplóállományok folyamatos elemzése, optimalizálásukra javaslattétel

-alkalmazástámogató eszközök bevezetése és bevezetésük támogatása

-üzemeltetési feladatok szakértői szintű támogatása

Elvárások / Requirements

-biztosítói-, vagy más pénzintézeti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

-legalább 2-3 év alkalmazás támogatási tapasztalat

-üzemeltetési és/vagy alkalmazás támogatási területen támogatói tapasztalat web és/vagy middleware alkalmazásszerverekkel (pl. Liferay, Webmethods, TomCat, WildFly, MQ, IIS, stb.)

-naplóelemző szoftverek napi használatában szerzett tapasztalat

-SQL tapasztalat

-kommunikációs protokollok ismerete (TCP/IP, HTTPS, SOAP);

-támogató script nyelvek használata (pl. Powershell, Bash);

-analitikus- és jó problémamegoldó képesség

-szabálykövető, önálló, precíz hozáállás

-folyamatszemlélet

-csapatjátékos, erős önfejlesztő attitűd

-dokumentációk olvasásához szükséges angol tudás

Amit kínálunk / Offer

versenyképes fizetés

-cafeteria

-balesetbiztosítás

-céges laptop, mobiltelefon

-home office lehetőség

-szakmai kihívások, előrelépési lehetőségek

Kapcsolattartó / Information

Gosztola Dóra

dora.gosztola@randstad.hu

Csurgai Anna

anna.csurgai@randstad.hu