junior szoftverfejlesztő és programozó (.net/c#) | gyöngyös

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
gyöngyös, heves
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
29568 / 30867
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Gyöngyösi multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk szoftverfejlesztő programozó kollégát, méréstechnológiai területre. A cég induktív elektronikai alkatrészek lelkét adó nikkel-vas és nanokristályos mágnesmagok, valamint az ezekből készülő szerelt induktív termékek sorozatgyártására rendezkedett be. A cég célja vezető szerepet elérni egyedi, ügyfélorientált megoldások értékesítésében a lágymágneses alkatrészek világpiacán.

A munkakör célja a Társaság működéséhez szükséges szoftver és hardver eszközök fejlesztése és testre szabása.

Pályakezdőknek is kíváló lehetőség!

Feladatok:

  • Programfejlesztési feladatok megvalósítása és dokumentációja.
  • Új mérőeszközök ill. mérési feladatok megvalósításában való közreműködés.
  • A mérőeszközök által gyűjtött adatok feldolgozása,  segédprogramok fejlesztése.
  • Vizsgálati és kezelési utasítások készítésében való közreműködés, majd részt venni a mérőeszközök használatának betanításában.
  • Az elektromos mérőeszközökkel felmerülő problémák megoldása.
  • Az ERP rendszer fejlesztéséhez szükséges programozói tudása fejlesztése.
  • A Társaság által használt programok szükség szerinti verzió frissítésének végrehajtása.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség ( Programozó matematikus vagy programtervező matematikus szakon, pályakezdők)
  • Programozási ismeretek (programozási nyelvek: .NET, C#)
  • Együttműködési készség
  • Rugalmasság
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kreativitás

Előnyök:

  • ABAS programozói szintű ismerete
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat (előny, lehet pályakezdő is)
  • Angol nyelv szakmai (kommunikációs szintű) ismerete

Amit kínálunk / Offer

  • Versenyképes fizetés
  • Juttatási csomag
  • Szakmai és személyes továbbfejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi munkakörnyezet,
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • Lakhatási támogatás a távolabbról költöző kollégák esetén.
  • 100%-os utazási költségtérítés gépkocsival történő bejárás esetén.

Kapcsolattartó / Information

Wenner Lili-

Görömbei Lucia-