junior linux rendszermérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28395 / 29453
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Innovatív, dinamikusan fejlődő partnercégünk keres tapasztalt junior linux rendszermérnököt.

Ügyfeleink színes vállalati kultúrával rendelkeznek, transzparens, fiatalos csapatokban dolgoznak.

Linux szerverek (fizikai, virtuális) menedzselése, karbantartása, mentése

Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése

Belső és külső rendszerek, hálózat, szerverterem infrastruktúra üzemeltetése

HA rendszerek üzemeltetése

Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés

Elvárások / Requirements

Minimum 1-2 év tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében:

Linux (leginkább Debian)

Apache, Nginx, PHP-FPM, MySQL

Különböző virtualizációs platformok (KVM, XEN)

Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség, továbbá a szervezet különböző részegységeivel való együttműködés képessége

Rendszermérnökeinkhez hasonló gondolkodásmód: konstruktív hozzáállás, tanulni vágyás, fejlődés iránti elkötelezettség és ügyfélorientáltság

Igényesség a precíz és minőségi munkára

Előny:

Mentési, archiválási technológiák ismerete

Alapfokú angol nyelvtudás, főként írásban (szövegértés szintjén)

Amit kínálunk / Offer

  • Home office lehetőség
  • Éves bónusz
  • Modern munkaeszközök
  • Családias munkakörnyezet

Kapcsolattartó / Information

Csurgai Anna

anna.csurgai@randstad.hu

Görgicze Ida

ida.gorgicze@randstad.hu