junior it project manager - sap focus | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
30895 / 32578
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk a minőségi utasélményt új szintre emeléséért dolgozik. Budapesti lokációjú csapatunkba keresünk Junior IT Project Manager kollégát elsősorban SAP-val kapcsolatos projektekhez. Amennyiben rendelkezik mély és átfogó SAP szoftver tudással és mint IT Project Manager képzeled el a jövődet, akkor ez a lehetőség egy remek első lépés lehet.

Feladatok:

  • Kisebb komplexitású projektek vezetése és hozzá kapcsolódó IT feladatokat összefogása. Elsősorban SAP-hoz kapcsolódó projektek, majd később egyéb IT vonatkozású projektek is.
  • Meglévő rendszereken nagyobb mértékű változtatások, új funkciók kialakítása.
  • Részvétel nagy komplexitású projektekben, IT oldali projekt tagként.
  • Együttműködés az üzleti területekkel (megrendelő), az üzleti folyamatok átlátása, az üzleti igényekhez megfelelő informatikai megoldások keresése.
  • Együttműködés a többi IT területtel a szerver üzemeltetési, hálózati és cybersecurity kérdésekben.
  • Részvétel az informatikai feladatok tervezésében és megvalósításban.
  • Az ötlet felmerülésétől, a legjobb megoldás kiválasztásán keresztül a végső megvalósításig terjed majd a feladatod.

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Legyen felsőfokú végzettséged lehetőleg informatikai, vagy villamosmérnök területen vagy folyamatban lévő tanulmányaid.
  • Magas szintű SAP ismeret és releváns munkatapasztalat (R3 és/vagy S4Hana rendszer ismerete)
  • 1-2 év SAP Tanácsadó, SAP Basis adminisztrátor vagy SAP key user  tapasztalat
  • Ismerd a legfontosabb informatikai rendszereket és folyamatokat.
  • Természetesen kezeld, ha angolul kell tárgyalnod.
  • Gondolkodj ügyfélközpontúan, és tudj magabiztosan szervezni.
  • Ügyesen kommunikálj a felhasználótól a külsős beszállítókig bárkivel.
  • Légy együttműködő, és nyitott a frappáns megoldásokra.
  • “B” kategóriás jogosítványodat gyakorlatban is tudd használni.

Előnyök:

  • MS Windows Server, Linux (Red Hat, SUSE) üzemeltetési ismeretek
  • SQL és NoSQL adatbázisrendszerek ismerete
  • ETL, Middleware és BI rendszerek ismerete
  • Üzleti rendszerek bevezetésében szerzett projekt tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség.
  • Egyedi, különleges munkakörnyezet.
  • Nyitott, segítőkész légkör, összetartó csapat.
  • Hibrid munkavégzés.
  • A fejlesztések szinte minden lépése in-house történik, így láthatod egy folyamat minden apró mozzanatát.
  • Saját kisebb projektek gazdája leszel, így a sikerélmények sem maradnak el.
  • Folyamatosan bővülő, szakmailag elkötelezett csapat, ahol építheted karrieredet.