junior c# fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
27588 / 28481
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk olyan szakértői tevékenységet végez, ahol automatizálására, agilis fejlesztésre, mesterséges intelligencia (MI) alapú alkalmazásra lehet szükség. Partnerként segítenek üzleti, informatikai megoldásaikkal, intelligens információs rendszereikkel és több mint negyedévszázados tapasztalatukkal.

Olyan csillogó szemű, friss tudással rendelkező junior kollégákat keresnek, akik szeretnék elsajátítani a szakma fortélyait és hosszútávú karriert építeni.

Izgalmasan hangzik? Olvass tovább!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Meglévő és új online banki core rendszerek fejlesztése piacvezető bankban
  • Backend (webservice) és web / kövér kliens fejlesztési feladatok ellátása
  • Adatbázis tervezési és fejlesztési feladatok

Elvárások / Requirements

Te vagy a megfelelő jelölt ha, rendelkezel az alábbiakkal:

  • Min. 1-2 év C# fejlesztői tapasztalat
  • Befejezett főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • SQL ismeret
  • LINQ ismeret
  • .Net Core ismeret
  • Git ismeret
  • Professzionális hozzáállás, analitikus gondolkodási képesség

Előnyben részesítünk, ha van:

  • PL SQL ismereted
  • Banki, pénzügyi szoftverek fejlesztésében való jártasságod
  • Web programozásban szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk / Offer

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Stabil hátterű cégnél alapozhatod meg a karriered
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • Kihívásokkal teli, nívós projekteket
  • Barátságos és összetartó közösséget

Egy szakmailag erős senior csapat fogja támogatni a beilleszkedésed és a betanulási folyamatodat. Minden eszközt biztosítanak ahhoz, hogy a lehető leggyorsabban értékes tagja legyél csapatuknak!

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekes a lehetőség, kérlek jelentkezz önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Vagy keress minket az alábbi elérhetőségen:

Zengő Dóra: dora.zengo@randstad.hu

Lucia Görömbei: lucia.gorombei@randstad.hu