junior angular fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
30643 / 32228
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk megoldásai segítségével különböző cégek ütemezetten és biztonságosan válhatnak olyan szervezetté, amelynek működését innovatív, automatizált tudásra épülő megoldások jellemzik.

Fő feladataid:

  • Website fejlesztések AngularJS alapon
  • CSS / SASS fejlesztés
  • Integráció RestAPI-val
  • Website optimalizálás

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy természettudományos területen
  • Min. 1-2 év fejlesztési tapasztalat Javascript-ben
  • Typescript-ben és Angular-ban való programozás
  • NodeJS, Git ismeret
  • Magasfokú matematikai érdeklődés, analitikus gondolkodás
  • Csapatban való munkavégzés

Előny:

  • Hasonló projekten szerzett tapasztalat
  • Java programozási nyelv ismerete
  • Site build tapasztalat
  • Szemantikus web technológiák ismerete (RDF, OWL)
  • NoSQL adatbázisok ismerete
  • Mesterséges intelligencia alapú gépi tanulásban való jártasság

Amit kínálunk / Offer

Amit a partnerünk kínál:

  • Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek
  • Elhivatott szakmai közösség
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Családias, kellemes légkör

Kapcsolattartó / Information

Kühn Péter:

peter.kuhn@randstad.hu

Nagy Georgina:

georgina.nagy@randstad.hu