it üzleti elemző | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26569 / 27269
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk az FMCG szektor egyik kiemelkedő szereplője. Budapesti informatikai csapatukat kívánják bővíteni IT Üzleti Elemzés területén. A leendő kolléga az informatikai igények felmérésétől, egészen azoknak megvalósításáig kulcsszerepet játszana a projektekben.

Ügyféligények felmérése, megértése, a fejlesztési feladatok specifikálása

Folyamatelemzési, folyamat-optimalizálási feladatok elvégzése, javaslatok készítése

Funkcionális specifikációk, User story-k készítése, üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapatok felé

Folyamatos kapcsolattartás, külső és belső ügyfelekkel, felhasználókkal egyaránt

Informatikai fejlesztési feladatok önálló tervezése, koordinálása

Tesztesetek készítése, tesztelések megszervezése, lebonyolítása, dokumentálása

Új folyamatok bevezetése során felhasználók oktatása, oktatási anyagok készítése

A bevezetett megoldások megbízható és hatékony működésének biztosítása

Elvárások / Requirements

3-5 év IT Business Analyst szakmai tapasztalat B2B, illetve B2C területen

Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat

Projektmenedzsment ismeretek

Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)

Fejlesztő partnerek koordinálásában szerzett tapasztalat

Komplex rendszerek gyors átlátásának képessége

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes fizetés

Lehetőség az otthoni munkavégzésre

Privát egészségbiztosítás

Könnyen megközelíthető iroda a belvárosban

Rugalmas munkaidő

Kapcsolattartó / Information

András Sós

andras.sos@randstad.hu