it helpdesk munkatárs | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
30552 / 32102
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Érdekel az informatika világa, de még nincs releváns munkatapasztalatod? Szívesen fejlődnél egy különleges munkakörnyezetben?

Ebben az esetben várjuk az IT Helpdesk pozícióra a jelentkezésedet pályakezdőként is.

Partnerünk a minőségi utasélményt új szintre emeléséért dolgozik. Budapesti lokációjú csapatukba keresünk új kollégát.

A feladatod lesz:

  • Real-time alkalmazások üzemeltetése, telepítése, monitorozása
  • Helpdesk/Servicedesk alkalmazás segítségével az Error ticket, Service ticket, User Access request ticket kezelése
  • Helpdesk/Servicedesk folyamatok alapján a kliens oldali IT rendszerek és eszközök üzemeltetése
  • Egyéb számítástechnikai eszközök és perifériák üzemeltetése, és az ezeken futó operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább alapfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Törekvő, kíváncsi személyiség a feladatok megoldásához
  • Érts a felhasználók nyelvén és kommunikációd támogató legyen
  • Légy önálló és nyitott a fejlődésre

Amit kínálunk / Offer

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egyedi, különleges munkakörnyezet
  • Nyitott, segítőkész légkör
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Egyedülálló, speciális informatikai rendszerek és berendezések