it helpdesk csoportvezető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28772 / 29899
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk - egy magyar alapítású logisztikai startup cég - keres IT Helpdesk Csoportvezető pozícióba új kollégát.

A Helpdesk szolgáltatási csoport feladatainak koordinálása és munkájának-beosztásának tervezése;

A cég által használt szoftverek működőképességének és használatának támogatása;

A (belső és külső) ügyfelek és az üzemeltetés/fejlesztés közötti kommunikáció biztosítása és egyedi projektfeladatok támogatása, végrehajtása;

Vállalati IT folyamatainak támogatása;

Informatikai eszközök megrendelésének bonyolítása;

PC-k, mobil eszközök telepítése, tesztelése, problémaelhárítása, támogatása;

Beérkező e-mailek, telefonhívások kezelése;

Hibajegyek kezelése és követése;

Cégen belüli szakmai tudásbázis kezelése;

Riportok készítése;

Felhasználói fiókok kezelése (AD, O365);

Elvárások / Requirements

5+ év szakmai tapasztalat;

Szakirányú, vagy műszaki végzettség;

Legalább 3 éves gyakorlat emberek vezetésében, irányításában;

ITIL ismeretek;

LAN/WAN technológiák alap szintű ismerete;

MS Windows operációs rendszerek rendszergazda szintű ismerete;

MS Office csomag ismerete;

AD felhasználói szintű ismerete;

Logikus és strukturált gondolkodás, önállóság, rugalmasság, terhelhetőség, pontosság;

Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség szóban és írásban magyarul és angol nyelven egyaránt;

Jó szervező készség, rendszerszemlélet;

Erős problémamegoldó és elemző készség;

Előnyt jelent:

MCSE vagy MCSA végzettség;

Linux ismeret;

AD rendszergazdai ismeretek;

Hálózat üzemeltetési tapasztalat (CISCO, Mikrotik)

Amit kínálunk / Offer

Megbízható és hosszútávú munkalehetőség;

Versenyképes jövedelem;

Fiatal és barátságos csapat;

Kihívásokkal teli feladatok;

Támogatjuk az otthonról való munkavégzést;

Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek

Kapcsolattartó / Information

Gosztola Dóra

dora.gosztola@randstad.hu