it business analyst | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
25836 / 14049
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Számos fejlődő és innovatív partnercéggel állunk kapcsolatban, ahol folyamatosan dolgozunk különböző szenioritású Üzleti elemzői keresésekkel. Ügyfeleink köre a kisebb start-upoktól kezdve, egészen a nagyobb multinacionális cégeken át szinte minden területre kiterjed.

Ügyfeleink jellemzően az alábbi feladatokban várnák a segítséged:

  • Ügyféligények felmérése, megértése, illetve a fejlesztési feladatok specifikálása
  • Az üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapatok felé
  • Folyamatos kapcsolattartás, külső és belső ügyfelekkel, megrendelőkkel és felhasználókkal egyaránt
  • Dokumentáció elkészítése
  • Tesztesetek írása, illetve UAT támogatása
  • Rendszerleíró folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése
  • Új fejlesztések és üzleti folyamatok oktatása

Amit kínálunk / Offer

Partnercégeink többsége a közös munka során a következő juttatásokat kínálják jelöltjeink számára:

  • cafeteria
  • versenyképes juttatási csomag
  • egészség/nyugdíj biztosítás
  • bónusz lehetőség
  • sportolási lehetőség és kedvezmények
  • képzési és fejlődési lehetőségek (online és in-house)
  • modern irodai környezet
  • előrelépési és folyamatosan bővülő karrierlehetőségek
  • kíváló munkahelyi felszereltség és home office lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Sós András

andras.sos@randstad.hu