ios fejlesztő | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
25819 / 26145
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Innovatív, dinamikus partnercégeinkhez keresek tapasztalt iOS fejlesztőket. Ügyfeleink színes vállalati kultúrával rendelkeznek, transzparens, fiatalos csapatokban dolgoznak.

Főbb feladataid lesznek:

  • Több izgalmas projektben kamatoztathatod a tudásodat
  • Kiélheted kreativitásod a felhasználói élmények növelésében
  • Az alkalmazások tökéletesítésére törekedhetsz, mely során számítunk szuper ötleteidre

Elvárások / Requirements

Ezeket a pozíciókat neked találták ki, ha:

  • rendelkezel:  iOS SDK, Objective-c, Swift, Git, SVN ismeretekkel
  • minimum 3 év tapasztalatod van iOS fejlesztésben
  • érdekel a RESTful, vagy esetleg van benne tapasztalatod is
  • van némi tapasztalatod objektum-orientált programozásban

Mikor indulsz nagy előnnyel?

  • Ha van tapasztalatod Unit / UI tesztek készítésében
  • Ha az eszköztárad részét képezik a különböző Design Pattern-ek és Clean Code elvek használata
  • Légy csapatjátékos és igényes mind a munkád során és ötleteid megvalósításában
  • Írj és beszélj aktívan angolul

Amit kínálunk / Offer

Amire számíthatsz:

  • Cafetéria
  • Bónusz
  • Angol nyelvi képzés
  • AYCM sportkártya
  • Tréningeket, konferenciákon, workshopokon való részvételi lehetőség

Emellett a legmodernebb eszközökön mutathatod meg, mit tudsz. :)

Kapcsolattartó / Information

Amennyiben érdekel jelentkezz a linken, vagy csak dobd át az önéletrajzod az alábbi elérhetőségemre :)

Luca Bajári

+36 30 294 4531

luca.bajari@randstad.hu