hálózati rendszermérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28923 / 30082
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk, a villamosenergia piac kiemelkedő hazai szereplője, keres infrastruktúra fejlesztési és üzemeltetési munkatársat hálózati területre.

Ügyfelünk több telephelyes országos informatikai hálózatának (LAN, WAN) fejlesztési és üzemeltetési  feladatainak koordinálása, irányítása és ellenőrzése;

Hálózati és távközlési infrastruktúra tervezésben való aktív részvétel: switchek, routerek üzemeltetése, konfigurálása (CISCO, Juniper,)

Távközlési igények optimális összeállítása, az igények kielégítési lehetőségeinek vizsgálata;

Mobil és vezetékes távközlési szolgáltatások támogatása;

Hálózati eszköznyilvántartás vezetése – hardware, software, licence;

Linux szerverek üzemeltetése (name server, proxy, log stb);

Hálózati management rendszerek üzemeltetése (Nagios, Cacti, IPAM);

AAA rendszerek (RSA, ISE) üzemeltetése;

Load Balancer üzemeltetése és migrációban való részvéte;

Elvárások / Requirements

3-5 év releváns szakmai tapasztalat;

Cisco tanúsítványok (legalább CCNA);

Cisco eszközök ismerete;

Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség;

Előnyt jelent:

Infrastruktúra üzemeltetési gyakorlat nagyvállalati környezetben;

Cisco vizsgák és minősítések, Linux ismeretek;

Villamosenergia-ipari ismeretek;

Angol társalgási szintű nyelvismeret;

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes juttatási csomag;

Kihívásokkal teli és felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődés;

Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,

Rugalmas munkarend és Home Office lehetőség;

Szakmailag nagy tudású, nyílt és támogató csapat;

Komplex országos hálózat megismerése;

Kapcsolattartó / Information

Gosztola Dóra

dora.gosztola@randstad.hu

 András Deme andras.deme@randstad.hu