full stack developer | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
29431 / 30715
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk a világ vállalatainak fejleszt innovatív szoftver megoldásokat, amellyel olyan
modern technológiák előnyei aknázhatók ki, mint a 3D nyomtatás, 3D szkennelés és a
virtuális valóság. Céljuk, hogy meghatározó szereplővé váljanak az üzleti, digitális
tárgyalkotás és perszonalizációs szolgáltatások piacán.

Microservice architektúrán futó szoftver fejlesztése és karbantartása
• Backend és frontend feladatok
• Szakmai irányítás és konzultáció felhő alapú szoftver üzemeltetésében.
• Magas minőségű kód szállítása figyelembevéve a biztonsági és kódolási irányelveket
is.
• Hatékonyság növelési lehetőségek azonosítása a termék fejlesztéséhez
• Üzleti igények megértése és analízise fejlesztői és technológiai szemmel

Elvárások / Requirements

Szakirányú felsőfokú végzettség
• Önálló munka az üzleti igények figyelembevételével
• Jártasság a következő technológiák nagy részében:
• Microservice architecture
• Security + Safety solutions
• Docker
• ASP .Net Core
• REST API
• JavaScript, TypeScript
• Angular / React / other frontend framework
• HTML, CSS
• Bootstrap
• Tapasztalat: 3+ év fejlesztői tapasztalat
• Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció
• Csapatban való precíz munkavégzésre képesség és igény
• Rugalmasság
• Angol nyelv stabil használata szóban és írásban

Amit kínálunk / Offer

-Izgalmas és innovatív nemzetközi felhasználói bázisú szoftver fejlesztésében való részvétel
-Szakmai kihívás, egyedülálló fejlesztések nemzetközi piacra
-Versenyképes fizetés
-Fiatal és dinamikus, barátságos csapat

Kapcsolattartó / Information

Lucia Görömbei

lucia.gorombei@randstad.hu

Lili Wenner

lili.wenner@randstad.hu