front-end fejlesztő | budaörs

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budaörs, pest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26273 / 26821
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Egy innovatív vezetői információs szoftvert és applikációkat fejlesztő magyar tulajdonú vállalat, amely komplex szemléletváltással segít a döntéshozatalban, hogy megbízhatóan, folyamatos szakmai alapokon nyugvó fejlődéssel, a legkevesebb idő és energiaráfordítással tudjanak az ügyfelek hatékonyan, fenntarthatóan gazdálkodni.

• Szoftverfejlesztési feladatok ellátása

• Kód vizsgálatban való részvétel

• Együttműködés a termékfejlesztő csoporttal a specifikációkat érintően

• Képzéseken és egyéb tudásátadási egyeztetéseken való részvételt

Elvárások / Requirements

• Erős JavaScript tudás

• React JS, Redux tapasztalat

• Node JS tapasztalat

• Alap szintű PhP ismeretek

• Haladó szintű PostgreSQL ismeretek

• Stabil matematikai képességek

• Jó kommunikációs készség

• Probléma felismerő és megoldó készség

• Minimum 2 év munkatapasztalat egy JavaScript keretrendszerrel (React, Angular, Vue)

• Nagyobb nyomás esetén is eredményes munkavégzés, gyakorlati fókusz

• Alap angol nyelvi készség

Amit kínálunk / Offer

  • Motiváló, segítőkész munkatársak
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Rugalmas munkakörülmények (törzsidő + lehetőség otthoni munkavégzésre)
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ember- és családbarát hozzáállást

Kapcsolattartó / Information

Fanni Fazekas

fanni.fazekas@randstad.hu

06 30 166 1637