direct system support | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28128 / 29122
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Legyél a tagja az egyik piacvezető autóipari multinacionális cég csapatának! Ha van tapasztalatod IT területen, értesz az ERP/CRM rendszerekhez, nem félsz a technológiai kihívásoktól és szívesen képviselnéd a vállalatot az ország különböző pontjain, valamint beszélsz angol nyelven, akkor téged keresünk. Ebben a munkakörben lehetőséged lesz betekintést nyerni egy kiváló működésű, több mint 30 éves múlttal rendelkező szervezetbe, dolgozhatsz a legnagyobb autómárkákkal, és akár egy hosszú távú karrier úton is elindulhatsz.

Feladataid lesznek:

  • Meglévő informatikai rendszerek szakmai felügyelete, karbantartása
  • Új informatikai rendszerek implementációjának támogatása
  • Kereskedői hálózat helyszíni IT támogatása (belföldi utazással heti 1-2 nap)
  • Az általa vezetett projektek folyamatos nyomon követése, ellenőrzése és dokumentálása
  • Hibajegyek és fejlesztési igények kezelése
  • Adatváltozások támogatása, átvezetése
  • Kapcsolattartás a kereskedői hálózattal, gyári kollégákkal, osztrák informatikai központtal, külső szolgáltató partnerekkel

Elvárások / Requirements

Amit keresünk

  • Minimum 2-3 év ERP/CRM rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat
  • Releváns szakmai tapasztalat ügyviteli rendszerek támogatásában
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (főleg IT területhez kapcsolódóan)
  • Területi képviselőként szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség IT / rendszergazda területen
  • Autó Elektronikai területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • CROSS rendszer ismerete

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatások
  • Munkavégzéshez biztosított cégautó
  • Sporttevékenység támogatása (Fitness terem)
  • Modern környezet, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Kapcsolattartó / Information

  • Jelentkezéshez és további információért keress bátran a következő email címen: anita.toth@randstad.hu
  • Vagy jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva magyar nyelvű, friss önéletrajzoddal!