digitalizációs menedzser | sárszentmihály

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
sárszentmihály, fejér
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28254 / 29269
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Nemzetközi hátterű, az építőanyag nagykereskedelem- és gyártás területén érdekelt partnerünkhöz keresünk üzleti folyamatokban jártas Digitalizációs Menedzsert.

  • a cégcsoporton belüli digitalizációs fejlesztési projektek menedzselése és összehangolása az ERP rendszerrel
  • kockázatok és hibalehetőségek feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása
  • direkt és indirekt folyamatok új platformra helyezése
  • együttműködés a társosztályokkal, képzések szervezése és megtartása

Elvárások / Requirements

  • programozói szintű IT-s szakmai háttértudás
  • alapos ERP ismeretek
  • Microsoft Dynamics AX programozói szintű ismerete előnyt jelent
  • projektbevezetésben szerzett tapasztalat
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ’B’ kategóriás vezetői engedély
  • releváns felsőfokú végzettség
  • gyakorlatias szemléletmód

Amit kínálunk / Offer

  • versenyképes bérezés,
  • változatos munkakör
  • ösztönző munkakörnyezet, folyamatos fejlődési lehetőség
  • támogató és rugalmas management
  • munkaköri önállóság
  • stabil, nemzetközi háttér

Kapcsolattartó / Information

Eszter Dióssi

eszter.diossi@randstad.hu