devops mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
29007 / 30170
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Régóta a piacon lévő, hazai energiaipari nagyvállalat Alkalmazás Üzemeltetési Osztálya, határozatlan időre munkatársat keres.

Érdekel a konténerizáció?Rendelkezel Kubernetes/Openshift üzemeltetési ismeretekkel,vagy csak szívesen tanulnád?
Könnyedén elboldogulsz a Linux parancssori eszközökkel?
Érdeklődsz az új, izgalmas feladatok iránt, szeretsz tanulni?

Akkor olvass tovább!

DevOps mérnök feladatkörbe keresünk új munkatársat, feladataid közé fog tartozni:

Openshift cluster üzemeltetése és fejlesztése,
CI/CD folyamatok elvégzése, fejlesztése,
ELK clusterben a beérkező események nyomon követése,
CI/CD eszközök fejlesztésében és karbantartásában aktív részvétel,
Feladataidhoz tartozó dokumentációk elkészítése.

Elvárások / Requirements

Ismerj legalább egy programnyelvet,
Legyél jártas legalább egy szkriptnyelvben,
Angol társalgási szintű nyelvismeret,
Szakirányú (Informatikai) középfokú / felsőfokú képesítés,
Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat hasonló munkakörben.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:
Konténerizációs tapasztalat
Kubernetes/Openshift üzemeltetési ismeretek
GIT verziókezelő rendszer

Amit kínálunk / Offer

Stabil, megbízható vállalati háttér
Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag,
Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
Csatlakozási lehetőség egy egyedülálló iparági sportközösséghez,
Rugalmas munkaidő.
Online kiválasztási folyamatot és home office lehetőséget biztosítanak

Kapcsolattartó / Information

Jelentkezésed, kérdéseid az alábbi email címre várjuk:

Horváth Zsanett zsanett.horvath@randstad.hu