devops mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
25826 / 26157
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnereink számára keresünk Devops mérnök kollégákat. A fejlesztőkből és mérnökökből álló csapatokba várnak akár frissen végzett junior devops engineereket, akik náluk folytathatnák a tanulást vagy olyan senior szakembert, aki már dolgozott ezen a területen, de mélyítené tudását.

Szoftverfejlesztési folyamat automatizálás (CI/CD) továbbfejlesztése, működtetése

Infrastruktúrára vonatkozó architektúrális döntésekben aktív részvétel

Produkciós környezetben való hibakeresés

Nagy elosztott rendszerek felügyelete

Elvárások / Requirements

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

CI/CD rendszerek ismerete

Rendszeradminisztációs script-ek írása (bash és/vagy Python)

Tapasztalat Windows és Linux környezetekben

Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Docker)

Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)

Konténerizációs technológiák ismere ( Docker, Kubernetes)

Előny:

Tapasztalat Ansible-vel vagy más konfigurációs menedzsment szoftverrel

Tapasztalat adatbázissal

Tapasztalat Cloud technológiákban (pl. AWS, Azure)

Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes jövedelem

Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek

Elhivatott szakmai közösség

Stabil hátterű cég

Hosszútávú fejlődési lehetőség

Családias, kellemes légkör

Kapcsolattartó / Information

Horváth Zsanett

zsanett.horvath@randstad.hu

Dalanics Diána

diana.dalanics@randstad.hu