business intelligence analyst | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26598 / 27302
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ha érdekel a különböző weboldalak termékfejlesztésének adatalapú támogatása és az online állandóan változó világa, akkor ezt a pozíciót neked találták ki. Partnercégünk szakmai műhelyében végtelen információ áll rendelkezésre, hogy vizsgálják a legérdekesebb folyamatokat.

Ami a feladatod lesz, ha együtt dolgoztok majd:

  • Elemzések készítése adatbázisból és webanalitikai rendszerekből.
  • Projektek és új funkciók implementálásának nyomon követése.
  • Döntéstámogatásban való részvétel.
  • Önálló ötletek, business insight-ok szállítása.
  • Résztvétel adattárház kiépítésben.

Mit is vár el partnercégünk a leendő kollégától?

  • Hasonló munkakörben legyen 2 év tapasztalatod.
  • Legyen analitikus, adatorientált gondolkodásod.
  • Rendelkezz webanalitikai ismeretekkel.
  • Beszélj és írj angolul legalább középfokon.

Nagy előnyt jelent, ha…

  • ismered a Scala és Python nyelvet és tudsz bennük lekérdezést írni
  • ismered és tudod is használni a következőket: Jira, GitHub, Conuence
  • használtál már AWS S3 szervert.

Elvárások / Requirements

Téged keresünk a pozícióba, ha…

  • legalább 2 évet dolgoztál már SQL-lel (PostgreSQL, MySQL)
  • van tapasztalatod adatvizualizációs eszközökkel (Tableau)
  • rendelkezel webanalitikai ismeretekkel és legalább középfokon beszélsz és írsz angol nyelven
  • folyamatközpontú gondolkodás és proaktivitás jellemez.

Amit kínálunk / Offer

Amit az ügyfelünk kínál Neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Egyszerre profi, fiatalos és lendületes csapat
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Kutyabarát munkahely
  • Céges focicsapat és szurkolói klub
  • Gyümölcs és süti napok, pingpong, csocsó, darts, cafetéria és bónusz
  • Próbaidőt követően vállalati angol nyelvi képzés és All You Can Move kártya

Kapcsolattartó / Information

További információkért keresd nyugodtan:

Mátay Gábor

gabor.matay@randstad.hu

+36 30 300 5988