backend fejlesztő (javascript) | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
28314 / 29349
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk Európa legnagyobb videotermékeket fejlesztő és gyártó cége. (USA, Dubai, Kanada , Szingapúr, India, Latin-Amerika, Málta ,stb..) Termékeik és berendezéseik a legnagyobb világsztárok koncertjein és szinte minden modern német autógyár 3D szimulációs termében is megtalálhatóak. Népszerűek olajfúró tornyok vezérlőiben és közismert épületek irányító központjaiban, repülőgépeken, hatalmas jachtokon, de még tengeralattjárón is. Rendezvények, ahol a termékeik megjelentek: Európai Bajnokságok, Olimpiai Bajnokságok, Eurovíziós Dalfesztivál, Disneyland. A Google, Facebook, Microsoft , Apple, EA Sport,s Cisco és LinkedIN is használják a termékeiket.

Főbb feladatok:

  • Részt venni a világhírű high tech videotechnikai berendezéseket vezérlő szoftverek fejlesztésében.
  • Fejleszteni egy olyan komplex és egyedülálló szoftvert ,amely meeting room-ok vagy akár teljes irodaházak automatizált vezérlését teszi lehetővé;
  • Fejlesztési folyamatok kidolgozásában/javításában való részvétel.

Elvárások / Requirements

Főbb elvárások:

  • Magabiztos Javascript ismeret,
  • NodeJS, NPM ismeret,
  • Verziókövető rendszerek ismerete ( Git, SVN; )
  • Hálózati alapismeret) TCP/IP, Telnet, SSH, Http(s), Websocket;,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Elönyök:

  • Van Typescript tapasztalatod,
  • Express framework ismerete,
  • Valamilyen templating engine-t (pl. EJS, Jade, Pug) tapasztalat,
  • Dojo JS library ismerete,
  • Rendelkezel Linuxos rendszergazdai ismeretekkel,
  • Dolgoztál már CI rendszerekkel (pl. Jenkins).

Amit kínálunk / Offer

Amit a cég kínál Neked:

  • Mindig a legújabb technológiákkal, szabványokkal fogsz dolgozni AV területen.
  • Folyamatosan fejlődési lehetőség szakmai karrieredben.
  • Világpiacú sikerek. Komplex mérnöki feladatok, új kihívások.
  • Biztonságos munkahely (kézfertőtlenítő, maszk, korlátozott irodai létszám);
  • Szabadon ötletelhetsz, kreatív feladatokat kapsz.
  • Home office lehetőséget.
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahelyet.
  • Magas színvonalú csapatépítő tréningeket és egyéb közösségépítő programokat.

Kapcsolattartó / Information

Bővebb információ:

Wenner Lili

E-mail: lili.wenner@randstad.hu

Telefon:+3630/153-8092