angular developer | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
26975 / 27752
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Ügyfelünk, mely a hazai informatikai szoftverfejlesztési piac egyik dinamikusan növekvő szereplője, bővülő csapatába új Angular-fejlesztőt keres.

  • Fejlesztési feladatok előkészítésében való részvétel
  • Funkcionális specifikációk szerinti technikai elemzés, architektúra meghatározásban való közreműködés
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel
  • Implementálás, unit tesztek, code review, hibakeresés

Elvárások / Requirements

  • Legalább 2 év Angular (2+) fejlesztési tapasztalat
  • Technológia ismeretek: Angular 9+, Angular Material, Angular Flex-layout, Angular CLI, SASS, RxJS, NPM, Jasmine, NGX package
  • Szoftvertervezési- és fejlesztési alapismeretek, best practice-ek
  • Adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code szabályok ismerete
  • Jó elemző készségek
  • Új technológiák iránti fogékonyság
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

  • Kreatív feladatok
  • Kutatásfejlesztési projektekben való részvétel
  • Technológiai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Év végi bónusz
  • AYCM

Kapcsolattartó / Information

Pap Tamás

tamas.pap@randstad.hu