adatbázis fejlesztő/üzemeltető | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
24979 / 909
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Szeretsz adatbázisokkal foglalkozni? Láttál már adattárházat, esetleg a felépítésében is részt vettél? Ha szívesen dolgoznál ezen a területen fejlesztőként vagy üzemeltetőként, jelentkezz!

Mik lennének a napi feladataid üzemeltetőként?

adatbázisok üzemeltetése, karbantartása

magas rendelkezésre állás biztosítása

mentések, visszatöltések

monitoring, hibák kezelése, tecketkezelés

Mik lennének a napi feladataid fejlesztőként?

szerver oldali fejlesztések PL/SQL vagy T-SQL nyelven

tárolt eljárások írása

tesztek elvégzése, dokumentáció elkészítése

Elvárások / Requirements

üzemeltetési vagy fejlesztői tapasztalat a következő adatbázisok valamelyikével:

Oracle, MS-SQL, MySQL

adattárházas tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

tanulási lehetőség

versenyképes jövedelem

változatos béren kívüli juttatások

Kapcsolattartó / Information

Dalanics Diána

diana.dalanics@randstad.hu