levél küldés ismerősnek

adat mérnök | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
IT / Telekom
referenciaszám
25851 / 26182
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Innovatív IT partnerünk számára keresünk Adat mérnök kollégát ( Data Engineer) juniortól senior egészen szintig. Ha érdekel az adatok világa, van már benne tapasztalatod és szeretnéd azt elmélyíteni, valamint szeretsz komplex problémákat megoldani, jelentkezz!

 Együttműködés különböző csapatokkal és üzleti vezetőkkel a teljes adatelemzési életciklus során ( acquisition, modelling, distribution and reporting)

Partneri kapcsolat kialakítása és ápolása a külső és belső ügyfelekkel, műszaki csapatokkal és data architect kollégákkal

Egy jól működő rendszer létrehozása és támogatása az alábbi szempontok alapján: átlátható, skálázható és újrahasználható

 Részvétel a különböző projektekben, termékfejlesztésben és tanulmányok létrehozásában

 Adatminőség létrehozása, elvárások, eszközök és a folyamatfejlesztés biztosítása

 Szoros együttműködés az üzleti és technológiai csapatokkal és más partnerekkel a követelmények megértése, az adatok elemzése és fontossági sorrendbe állítása érdekében

Elvárások / Requirements

Legalább Bsc szintű végzettség vagy azzal egyenértékű technológiai területen szerzett tapasztalat

Erős érdeklődés az adatok és elemzési terület irány

Tapasztalat az ETL folyamatok fejlesztésében, az adatok áttelepítésében, reporting-ban és elemzésben

Kiváló problémamegoldási, - hibaelhárítási és elemzési készségek

Az adatkezelési eszközök és technológiák, adatbázisok, megjelenítési koncepciók magas szintű ismerete

Tapasztalat a PL / SQL szkriptek készítésében

Vállalatirányítási rendszerekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent

Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Hajlandóság a folyamatos szakmai fejlődésre

Amit kínálunk / Offer

Megtanulhatja és alkalmazhatja a legkorszerűbb Data Analytics technológiákat

Erős szakmai fejlődés az adat analitika területén és más informatikai területeken

Számos belső és külső képzési lehetőség

Teljesítményvezérelt versenyképes kompenzációs és juttatási csomag

Egészséges munka- és magánélet egyensúly

Rugalmas munkakörülmények, otthoni munka lehetőség

Kapcsolattartó / Information

Horváth Zsanett

zsanett.horvath@randstad.hu

Rác Ildikó

ildiko.rac@randstad.hu