specialty leasing koordinátor | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ingatlan / építőipar
referenciaszám
25297 / 25495
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Partnerünk Budapest egyik legnagyobb bevásárlóközpontjának bérbeadásával foglalkozik. Property Management csapatukba keresünk Specialty Leasing Koordinátort - Közös Területi Bérbeadási koordinátor.

Közös területi bérbeadás üzletágnak napi, operatív és adminisztratív feladatainak végrehajtása

Közös területi bérbeadási folyamatok teljes körű koordinálása

Aktív részvétel a közös területi bérbeadás üzletághoz kapcsolódó tervezési folyamatokban, valamint a riportok elkészítésében

A bevásárlóközponthoz tartozó közös területek bérlői mixének alakítása, színesebbé tétele, szerződési folyamat koordinálása

Jó üzleti kapcsolat kiépítése és ápolása a bérlőkkel

Elvárások / Requirements

Magas szintű kommunikációs, tárgyalási készség szóban és írásban egyaránt

Ügyfélközpontú gondolkodás

Célorientált, pontos munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Rugalmasság, precizitás

Stabil angol nyelvtudás szóban és írásban

Magas szintű MS Office (excel, word, power point) ismeret

Felsőfokú végzettség

Előny:

Értékesítés területén szerzett tapasztalat

Kiskereskedelmi piac szereplőinek ismerete

Amit kínálunk / Offer

Versenyképes javadalmazás

Kihívásokkal teli munkakör

Fejlődési lehetőség

Dinamikus, fiatalos csapat

Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony

Kapcsolattartó / Information

Barta Noémi

noemi.barta@randstad.hu