projekt menedzser | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ingatlan / építőipar
referenciaszám
25315 / 25491
kapcsolat
Nem kötelező önéletrajzot feltöltenie ahhoz, hogy megpályázza ezt a pozíciót, sőt egyszerű megoldásként akár a Linkedin profiljával is jelentkezhet. Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

A befektetési alapkezelésre, valamint a vagyon- és portfoliókezelésre szakosodott partnerünk Budapest XIII. kerületi munkavégzéssel keresi új Projekt Menedzser kollégáját.

  • A projekt határidőre és költségvetésén belüli szállításának kontrollálása
  • Rendszeres beszámoltatások, a proaktív kockázatkezelés
  • Egy kiváló szakemberekből álló, keresztfunkcionális csapat vezetése az ország teljes területén
  • Szakmai támogatás a projektek folyamán, együttműködés az érintettekkel, kooperációkon a Megrendelő képviselete
  • Adott esetben (projekt előkészítési feladatok) a műszaki terveztetés koordinálása, terv véleményezési feladatok ellátása
  • Közbeszerzési eljárások előkészítésének, lefolytatásának támogatása
  • Közreműködés a vállalkozási szerződések összeállításában
  • Az egyes kivitelezések szakmai, pénzügyi, költséghatékonysági ellenőrzése
  • Döntéselőkészítés: elemzések készítése, döntési pontok, kockázatok azonosítása („komplex” műszaki menedzsment)

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, elsősorban gépészmérnöki diploma)
  • 2-5 éves projektmenedzsment tapasztalat üzleti/műszaki területek által kezdeményezett, ingatlankezeléseket is magában foglaló projektek vezetésében
  • Műszaki rajz olvasása
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • CAD programok ismerete
  • Gyakorlatban is kipróbált projekt módszertani ismeretek
  • Magabiztosan, határozottan kiállás az álláspontja mellett
  • Jó érdekérvényesítő, problémamegoldó és konfliktus-kezelési képesség, változatosság keresése
  • Menedzser alkat, önálló problémamegoldásra és csapatmunkára is alkalmas személyiség, aki tud önállóan, felelősen dönteni
  • Jó szervező-, illetve kommunikációs készség
  • Projektszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

  • A társterületek tevékenységének, folyamatainak megismerése
  • Széleskörű rálátás nyílik a teljes ingatlan portfolió kezelésére és működésére
  • Munkáltató által támogatott sportolási és kikapcsolódási lehetőség
  • Stabil háttér, hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkakörülmények
  • Továbbképzési lehetőségek

Kapcsolattartó / Information

Potyka Eszter - eszter.potyka@randstad.hu