irodapiaci tanácsadó - bérbeadási terület | budapest

megjelenés dátuma
kapcsolat
randstad hungary
állás típusa
határozatlan idejű

az állás részletei

elhelyezkedés
budapest
álláskategória
Ingatlan / építőipar
referenciaszám
28204 / 28224
kapcsolat
Kattintson a jelentkezem gombra és válasszon a maximum 2 percet igénylő jelentkezési lehetőségek közül.

Új kollégát keresünk budapesti lokációval irodapiaci bérbeadási pozícióra, egy 28 éve stabilan a magyar piacon jelen lévő vállalathoz.

feladataid közé tartozik majd:

új ügyfelek, mint potenciális bérlők és bérbeadók felkutatása

aktív részvétel az irodabérleti folyamatokban és a kapcsolódó szolgáltatásokban

a bérleti projektek előkészítése, vezetése és koordinálása

a munkafolyamatok igazítása az ügyféligényeket szem előtt tartva

hatékony és kreatív részvétel a lízingfolyamatokban

kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

ügyfelekkel, partnerekkel, beszállítókkal és ügynökségekkel történő kapcsolatépítés

lízingszerződések tárgyalása és lezárása

az ipari adatbázis fenntartása

Elvárások / Requirements

jelentkezz, ha:

felsőfokú végzettséggel rendelkezel

legalább 2 éves szakmai tapasztalatod van az ingatlanszférából vagy 3-4 éves hasonló területen szerzett (lízing, üzletfejlesztés, ügyfélmenedzsment) jártasságod van

folyékonyan kommunikálsz angol és magyar nyelven egyaránt

értékesítés-orientált hozzáállásod van és magabiztosan tárgyalsz

magas szintű kommunikációs készséggel rendelkezel, szóban és írásban egyaránt

csapatorientált vagy

kiválóan priorizálsz és gazdálkodsz az idődel

eredményorientált személyiséged van és kiváló analitikus képességgel rendelkezel

Amit kínálunk / Offer

önálló és változatos feladatok

vonzó fizetési csomag

karrierépítési lehetőség

inspiráló, eredmény- és teljesítményorientált környezet

Kapcsolattartó / Information

Kovács Bianka

bianka.kovacs@randstad.hu